ENSECO ako Strieborný Partner na Majstrovstvách SR a ČR v Cestnej Cyklistike

ENSECO ako Strieborný Partner na Majstrovstvách SR a ČR v Cestnej Cyklistike

V dňoch 22. – 25. júna sme mali možnosť sledovať nadšenie a vášeň pre cestnú cyklistiku v plnom prúde. Okolo mesta Tlmače prebiehali vo vlnách majstrovstvá SR a ČR v cestnej cyklistike, predstavila sa domáca cyklistická elita v kategóriách juniori, juniorky, muži a ženy.

Túto dynamickú udalosť zasponzorovalo ENSECO ako strieborný partner. Podporujeme aktívny životný štýl a spoločenské hodnoty. To je súčasť toho, kým sme ako firma.

Výnimočnou chvíľou tohtoročného šampionátu bol moment, keď sa na trati predstavil Peter Sagan vo svojej poslednej sezóne medzi profíkmi na ceste. Jeho prítomnosť a zanietenie priniesli do pretekov jedinečnú atmosféru.

Nedeľný spoločný šampionát SR a ČR v Tlmačoch sa nezabudnuteľne zapísal do histórie slovenskej cestnej cyklistiky. Matúš Štoček získal svoj premiérový titul majstra Slovenska v pretekoch jednotlivcov, kedy triumfoval v záverečnom špurte pred obhajcom prvenstva z predchádzajúcich dvoch ročníkov Petrom Saganom.

Tešíme sa na ďalšiu podporu športových akcií, kde sa stretávajú vášeň, odhodlanie a spoločenský prínos. Spolu so športovou komunitou sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou takého skvelého podujatia.

Scroll to Top