Spoločnosť

Predstavujeme vám ENSECO, a. s.

Vznikli sme, pretože nás potrebovali

Založenie firmy ENSECO, a. s., sa spája so spustením 1. a 2. bloku jadrovej elektrárne v Mochovciach. Uvedenie jadrových blokov do prevádzky si vyžaduje vysoko špecializovaných odborníkov a technikov s praktickými skúsenosťami v odbore. Na trhu síce boli, no nesústredili sa na jednom mieste. A to bola pre nás výzva. Zoskupili sme špecialistov, ktorí mali bohaté skúsenosti s jadrovou energetikou nielen u nás, ale i v zahraničí. Vznikli pevné základy ENSECO, a. s., na ktorých dnes stojí etablovaná, uznávaná a rešpektovaná firma.

„Budujeme svet poháňaný bezpečnou, dostupnou a ekologickou energiou.“

Nežijeme z histórie, meníme a zlepšujeme prítomnosť

Naše srdce bije pre jadrovú energetiku. Považujeme ju za dôveryhodný, cenovo dostupný a spoľahlivý zdroj energie, ktorý má budúcnosť. Naším cieľom je pomáhať budovať svet, ktorý poháňa bezpečná, dostupná a ekologická energia. K cieľu sa približujeme neustálym zlepšovaním, prijímaním nových výziev a rozširovaním služieb tak, aby sme čo najkomplexnejšie pokryli celý proces vzniku a spustenia jadrovej elektrárne.

„Dnes sme viaceré subdodávky nahradili vlastnými kapacitami. A chceme v tom pokračovať.“

Od projektu až po spustenie

Náš špecializovaný tím technikov vám zabezpečí kontrakt na kľúč; prípravu a spracovanie realizačného projektu, dodávky, realizáciu, koordináciu projektu, montáž, spustenie a servis jadrovej elektrárne. V každom kroku vám ponúkneme kvalifikovaných odborníkov, ktorí dokonale poznajú svoju prácu a majú s ňou bohaté skúsenosti. Aj váš projekt bude pre nich výzva, ktorej sa nezľaknú.

 

„U nás končia problémy, ktoré iní nechcú alebo nevedia riešiť.“

Vieme čo robíme, lebo robíme čo vieme

Na našom stole denne končia problémy klientov, na ktoré nepovieme: „Nevieme vám pomôcť“. Práve naopak. Koncepčné riešenia problémov a spoľahlivosť sú u nás samozrejmé. Nikdy sme neprišli do fázy, v ktorej by sme zlyhali a hľadali niekoho, kto našu prácu opraví, či dokončí. A sme hrdí na to, že sa o tento fakt môžeme s vami podeliť.

Scroll to Top