Nová team-buildingová tradícia: Športový Deň 2023 - ENSECO

Športový deň ENSECO 2023: zrod novej tradície

Nie je žiadnym tajomstvom, že tím, ktorý dokáže spolupracovať, je tím, ktorý dokáže dosiahnuť výsledky. Dňa 16.7.2023 sa pod vedením agentúry Situm Events zrodila nová tradícia – prvý ročník Športového Dňa ENSECO.

Podujatie prebiehalo v idylickom prostredí areálu Sports Garden v Leviciach, ktorý svojimi obrovskými a rôznorodými priestormi pokryl všetky naše aktivity – od tých najintenzívnejších športových, až po tie menej náročné, ale o to viac zábavné.

Celá udalosť bola nabitá aktivitami, ktoré prebudili športového ducha v každom z nás. Na každého čakala výzva, na každého čakal zážitok. No najdôležitejším aspektom celého dňa bola atmosféra – plná smiechu, potešenia a predovšetkým súdržnosti. Bol to deň, ktorý posilnil naše vzťahy a vytvoril nezabudnuteľné spomienky.

Za úspechom tohto dňa stála výnimočná organizácia a dôkladné plánovanie zo strany agentúry Situm Events. Dôkazom ich profesionality bol hladký priebeh celej udalosti, bezpečnosť a spokojnosť všetkých účastníkov.

Tešíme sa na pokračovanie tejto novej tradície v nasledujúcom ročníku. Súdržnosť, zábava a aktívny životný štýl sú hodnoty, na ktoré v ENSECO kladieme dôraz. A naša úspešná premiéra len potvrdila, že sme na správnej ceste.

Už teraz sa nemôžeme dočkať ďalšieho ročníka Športového Dňa ENSECO!

Scroll to Top